Whitesnake

Legendárna skupina WHITESNAKE v Seredi

Skupina založená spevákom skupiny Deep Purple Davidom Coverdalom zverejnila prvé dátumy koncertov „Flesh & Blood“ turné. Medzi svetovými zastávkami sa nachádza aj Slovensko. Pozývame vás na strhujúci koncert WHITESNAKE plný nových skladieb z trinásteho štúdiového albumu nazvaného „Flesh & Blood“, ktorý vyšiel začiatkom roku 2019, a tiež overených hitov ako napríklad Here I Go Again, Is This Love či Still Of The Night. „Veľmi sa tešíme, ze zahráme na IN CASTLE v Seredi na Slovensku. Spolu s vami, našimi fanúšikmi, si pripomenieme tohtoročné 40-te výročie kapely Whitesnake, viac ako 4 dekády plazej zábavy. Ďakujeme všetkým fanúšikom, za zážitky a stretnutia. Za tie roky sú vás milióny a my sme poctení...pozývame vás na náš koncert,“ odkazuje fanúšikom spevák David Coverdale.

WHITESNAKE zahrá v zložení:
David Coverdale – spev
Reb Beach – gitary
Joel Hoekstra – gitary
Michael Devin – basgitara
Tommy Aldridge – bicie
Michele Luppi – klávesy.

Projekt IN CASTLE prináša počas letných mesiacov open-air koncerty známych zahraničných i slovenských hudobníkov do nádherného prostredia Zámockého parku a Amfiteátra v Seredi. V Zámockom parku i v Amfiteátri sa nachádza približne tisíc miest na voľné sedenie a plocha na státie. V areáli sa budú nachádzať stánky s občerstvením (nápoje aj jedlo). Vstup detí do 15 rokov je povolený len v sprievode dospelej osoby.

Zakúpením vstupenky účastník súhlasí s fotografovaním médií i organizátorov na tomto podujatí za účelom zverejnenia video, alebo fotoreportov. Tiež návštevník súhlasí a rešpektuje skutočnosť, že do areálu je prísne zakázané vnášať profesionálnu foto a videotechniku a sklenené a kovové predmety.

Vstupenky:  49 €

 

Zdroj: MaxiTicket.sk

Kultúrno-spoločenský a gastronomický portál