Kino Cinemax v City Aréne

23.04.2019 – utorok

After: Bozk 2D (ČT) - 13:40 (VIP), 15:50, 16:00 (VIP), 18:00
Ako si vycvičiť draka 3 2D (SD) - 13:00
Captain Marvel 2D (ST) - 17:30
Čarovný park 2D (SD) - 15:20
Cyntoryn zvieratiek 2D (ST) - 20:20
Hľadá sa Yeti 2D (SD) - 13:30, 15:40
Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST) - 13:50, 18:40, 20:40 (VIP), 20:50
Lovenie 2D (ČD) - 18:10
Princ Krasoň 2D (SD) - 14:20, 16:30
Shazam! 2D (ST) - 20:10
Zamilovaná Gloria 2D (ST) - 18:20 (VIP), 20:30

24.04.2019 – streda

After: Bozk 2D (ČT) - 15:50, 18:00
Avengers: Endgame 3D (ST) - 19:30
Avengers: Endgame 2D (ST) - 20:00 (VIP)
Čarovný park 2D (SD) - 15:20
Cyntoryn zvieratiek 2D (ST) - 20:20
Hľadá sa Yeti 2D (SD) - 15:40
Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST) - 17:20, 17:50 (VIP), 20:10
Lovenie 2D (ČD) - 18:10
Princ Krasoň 2D (SD) - 15:10
Shazam! 2D (ST) - 17:30
Zamilovaná Gloria 2D (ST) - 15:30 (VIP), 20:30

25.04.2019 – štvrtok

After: Bozk 2D (ČT) - 18:00
Avengers: Endgame 2D (ST) - 15:20, 17:20, 19:30 (VIP), 20:00
Avengers: Endgame 3D (ST) - 16:20, 19:00
Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST) - 17:30 (VIP), 20:50
Mia a biely lev 2D (SD) - 15:10
Princ Krasoň 2D (SD) - 16:00
Shazam! 2D (ST) - 20:20

26.04.2019 – piatok

After: Bozk 2D (ČT) - 18:00
Avengers: Endgame 2D (ST) - 15:20, 17:20, 19:30 (VIP), 20:00
Avengers: Endgame 3D (ST) - 16:20, 19:00
Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST) - 17:30 (VIP), 20:50
Mia a biely lev 2D (SD) - 15:10
Princ Krasoň 2D (SD) - 16:00
Shazam! 2D (ST) - 20:20

27.04.2019 – sobota

After: Bozk 2D (ČT) - 18:00
Ako si vycvičiť draka 3 2D (SD) - 14:00
Avengers: Endgame 2D (ST) - 13:50 (VIP), 15:20, 17:20, 19:30 (VIP), 20:00
Avengers: Endgame 3D (ST) - 16:20, 19:00
Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 2D (OV) - 13:40
Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST) - 17:30 (VIP), 20:50
Mia a biely lev 2D (SD) - 13:00, 15:10
Princ Krasoň 2D (SD) - 13:10, 16:00
Shazam! 2D (ST) - 20:20

28.04.2019 – nedeľa

After: Bozk 2D (ČT) - 18:00
Ako si vycvičiť draka 3 2D (SD) - 14:00
Avengers: Endgame 2D (ST) - 13:50 (VIP), 15:20, 17:20, 19:30 (VIP), 20:00
Avengers: Endgame 3D (ST) - 16:20, 19:00
Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 2D (OV) - 13:40
Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST) - 17:30 (VIP), 20:50
Mia a biely lev 2D (SD) - 13:00, 15:10
Princ Krasoň 2D (SD) - 13:10, 16:00
Shazam! 2D (ST) - 20:20

 

Zdroj: http://cine-max.sk

Kultúrno-spoločenský a gastronomický portál