Kino Cinemax v City Aréne

13.02.2019 – streda

Alita: Bojový anjel 2D (ST) - 20:10
Glass 2D (ST) - 15:00
Lego príbeh 2 2D (SD) - 15:30, 16:20
Na streche 2D (OV) - 18:50
Potomok 2D (ČT) - 20:00, 21:00
Trhlina 2D (OV) - 15:40 (VIP), 15:50, 17:40, 18:00 (VIP), 18:20, 20:30 (VIP), 20:50
Ženy v behu 2D (OV) - 17:50

14.02.2019 – štvrtok

Alita: Bojový anjel 3D (SD) - 15:20
Alita: Bojový anjel 2D (ST) - 20:50
Bohemian Rhapsody 2D (ST) - 20:40
Lego príbeh 2 2D (SD) - 15:40, 16:20
Na streche 2D (OV) - 18:50
Nedotknuteľní 2D (ČT) - 18:10, 20:20 (VIP)
Potomok 2D (ČT) - 21:00
Trhlina 2D (OV) - 16:00, 17:50 (VIP), 18:20, 20:10
Ženy v behu 2D (OV) - 15:30 (VIP), 18:00

15.02.2019 – piatok

Alita: Bojový anjel 3D (SD) - 15:20
Alita: Bojový anjel 2D (ST) - 20:50
Bohemian Rhapsody 2D (ST) - 20:40
Lego príbeh 2 2D (SD) - 15:40, 16:20
Na streche 2D (OV) - 18:50
Nedotknuteľní 2D (ČT) - 18:10, 20:20 (VIP)
Potomok 2D (ČT) - 21:00
Trhlina 2D (OV) - 16:00, 17:50 (VIP), 18:20, 20:10
Ženy v behu 2D (OV) - 15:30 (VIP), 18:00

16.02.2019 – sobota

Alita: Bojový anjel 2D (SD) - 13:00
Alita: Bojový anjel 3D (SD) - 15:20
Alita: Bojový anjel 2D (ST) - 20:50
Bohemian Rhapsody 2D (ST) - 20:40
Lego príbeh 2 3D (SD) - 13:10
Lego príbeh 2 2D (SD) - 15:40, 16:00
Nedotknuteľní 2D (ČT) - 18:10, 20:20 (VIP)
Potomok 2D (ČT) - 13:20 (VIP), 21:00
Ralph búra internet 2D (SD) - 13:00
Trhlina 2D (OV) - 15:35, 17:50 (VIP), 18:20, 20:10
Ženy v behu 2D (OV) - 13:50, 15:30 (VIP), 18:00
Zrodila sa hviezda 2D (ST) - 18:00

17.02.2019 – Nedeľa

Ako si vycvičiť draka 3 2D (SD) - 15:20
Alita: Bojový anjel 2D (SD) - 13:40
Alita: Bojový anjel 2D (ST) - 20:50
Bohemian Rhapsody 2D (ST) - 20:40
Lego príbeh 2 3D (SD) - 13:10
Lego príbeh 2 2D (SD) - 15:40, 16:20
Na streche 2D (OV) - 18:50
Nedotknuteľní 2D (ČT) - 18:10, 20:20 (VIP)
Potomok 2D (ČT) - 13:20 (VIP), 21:00
Ralph búra internet 2D (SD) - 13:00
Trhlina 2D (OV) - 16:00, 17:50 (VIP), 18:20, 20:10
Ženy v behu 2D (OV) - 13:50, 15:30 (VIP), 18:00

18.02.2019 – pondelok

Alita: Bojový anjel 3D (SD) - 15:20
Alita: Bojový anjel 2D (ST) - 20:50
Bohemian Rhapsody 2D (ST) - 20:40
Lego príbeh 2 2D (SD) - 15:40, 16:20
Na streche 2D (OV) - 18:50
Nedotknuteľní 2D (ČT) - 18:10, 20:20 (VIP)
Potomok 2D (ČT) - 21:00
Trhlina 2D (OV) - 16:00, 17:50 (VIP), 18:20, 20:10
Ženy v behu 2D (OV) - 15:30 (VIP), 18:00

 

Zdroj: http://cine-max.sk

Kultúrno-spoločenský a gastronomický portál