Divadlo DISK - jún 2019

Program na jún

Blaho Uhlár a kolektív DISK:  SOLITUDO

Hrá sa: 29. júna 2019 o 20.00 hod. v Divadelnom štúdiu DISK v Trnave na Kopánke.
58. divadelná sezóna; 66. premiéra
Účinkujú: Monika Babicová, Jozef Belica, Daniel Duban, Monika Chudá, Branislav Mosný, Ján Rampák, Alžbeta Sersenová a Peter Tilajčík.
Hudba: Jozef Belica
Výtvarná  spolupráca: Miriam Struhárová
Réžia: Blaho Uhlár
Svetlá: Blaho Uhlár
Zvuk: Michal Žák
Foto: Ctibor Bachratý
Scenár vznikol metódou kolektívnej tvorby od 10. júla do 29. decembra 2012. Premiéra: 29. 12. 2012 o 20.00 hod. v Divadelnom štúdiu DISK v Trnave na Kopánke.

Súbor DISK sa v pozmenenej zostave pokúša spoznať a zmapovať situáciu, v ktorej sa človek často ocitá – samotu. Pre niekoho je bolesťou, pre niekoho vykúpením. Sám môže byť človek na opustenom ostrove, ale aj uprostred ľudí. Samota môže spôsobiť psychickú traumu, ale aj regenerovať vnútro človeka. Rôzne pohľady na samotu sa herci pokúšajú vyjadriť dynamickými výstupmi, veľmi často s komickým až groteskným akcentom.

Projekt podporili: Nadácia Tatra banky, Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky a MESTO TRNAVA.

Vstupné:
5,00 € - dospelí
3,00 € - seniori, študenti a ZŤP.

Predaj vstupeniek v TIC (Mestská veža Trnava): Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Rezervácie na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.divadlodisk.sk

Predstavenie je vhodné pre divákov od 15 rokov.

 

Zdroj: Divadlo DISK Trnava

Kultúrno-spoločenský a gastronomický portál