Letná Zóna bez peňazí 2019

Letná zóna bez peňazí bude v sobotu, 22. júna 2019

Čisté a pekné letné oblečenie, kuchynské pomôcky, funkčnú elektroniku, hračky, školské, kancelárske a športové potreby, knihy, bižutériu, tašky, obuv a podobne treba priniesť v piatok 21. júna od 14. do 19. h na Gymnázium Jána Hollého na sídlisku Na hlinách. 

Organizátori preberú iba čisté letné oblečenie, fungujúce spotrebiče a nepoškodené veci do domácnosti, hračky, knihy, obuv a ostatné, ktoré vy už nepotrebujete, ale niekto sa z nich môže ešte mať úžitok naďalej.  A tešia sa, že si aj vy medzi ponukou nájdete nejaký zaujímavý kúsok pre seba. Link na event FB. : https://www.facebook.com/events/1999711636805357/ Všetko je zadarmo.

Zóna bez peňazí je určená mladým rodinám, ktorej deti rastú rýchlejšie, ako sa napĺňa peňaženka. Seniorom, ktorým dôchodok na všetky potreby nepostačuje. Pre všetkých, ktorých postretla neľahká životná situácia, ale aj pre študentov, študentky a kreatívne typy, ktoré dávajú veciam druhú šancu.

BLAHOŽELÁME!! Podujatie už dobré známe pre všetkých Trnavčanov sa dokonca môže tento rok tešiť z  2. miesta  súťaže Ekologický čin roka 2018 za kreatívnu a inšpiratívnu aktivitu v oblasti životného prostredia , ktorú Trnavský samosprávny kraj vyhlásil pri príležitosti Svetového dňa životného prostredia.

 

Zdroj: TASR

Kultúrno-spoločenský a gastronomický portál