Zóna bez peňazí 2018

Zóna bez peňazí – kde si možno prísť bezplatne vybrať originálne kúsky oblečenia alebo veci do domácnosti, hračky pre deti, školské potreby, elektroniku, knihy a hocičo iné bude v sobotu 16. 6. od 9. do 14. hodiny v Kalokagatii-centre voľného času.

Organizátori sa obracajú na Trnavčanov, ktorí majú doma funkčné letné oblečenie, ktoré z akýchkoľvek dôvodov už nepotrebujú, aby ho priniesli deň vopred, v piatok 15. júna od 16. do 20. hodiny na rovnaké miesto.

Záujem je o letné odevy. Potrebujú iba čisté a také, ktoré by ste si sami ešte obliekli. Rovnako preberú iba funkčné predmety. Zašpinené, nemoderné a nefunkčné veci patria do zberného dvora, také preberať nebudú.

Príďte v sobotu 16. júna, čaká na vás príjemná atmosféra i malé občerstvenie.

Tešíme sa na vás! Zóna bez peňazí je celoslovenský projekt, v každom väčšom meste sa obyvatelia vedia takto podeliť o veci i zážitky. Zónu organizujú dobrovoľníci s podporou Mesta Trnava, ktorí aj takýmto spôsobom chcú priniesť život do mesta.  Viac informácií o Zóne bez peňazí môžete sledovať aj na Facebooku pod udalosťou Zóna bez peňazí.

· Ste mladá rodina, ktorej deti rastú rýchlejšie ako sa napĺňa peňaženka?

· Ste študent či študentka vysokej či strednej školy, ktorí majú radi originálne oblečenie?

· Ste senior, ktorému dôchodok na všetky potreby nepostačuje?

· Ste tvorivý typ, ktorý dáva veciam druhú šancu? Alebo hľadáte niečo, čo v obchodoch nenájdete?

· Máte doma zaujímavé veci do domácnosti alebo oblečenie, ktoré už nepotrebujete?

 

Zdroj: TASR

Kultúrno-spoločenský a gastronomický portál