Slobodná Európa

Turné k 33. výročiu

Aktuálne turné skupiny Slobodná Európa k ich 33. výročiu bude pokračovať už od 2. decembra. Posledné tohtoročné koncerty zahrajú v mestách, kde tento rok ešte nevystupovali (Piešťany, Trnava, Banská Bystrica, Skalica) a tiež štyri vianočné v Žiline, Bratislave, Košiciach a Prešove: „Po letných festivaloch a samostaných koncertoch sa opäť tešíme do klubov, kde to máme najviac radi.“, skonštatoval spevák Whisky.

Na koncertoch sa ako obvykle môžu fanúšikovia tešiť na všetky overené hity: „Playlist oproti letným koncertom opäť mierne obmeníme, aby to pekne gradovalo a možno vytiahneme opäť aj niečo z nášho archívu čo sme dlho nehrali.“, dodal gitarista Sveťo.

Kapela odštartuje turné v Piešťanoch v Pivovare Žiwell, hneď na druhý deň sa presunie do Trnavy, kde zahrajú prvýkrát v Malom Berlíne. O týždeň budú pokračovať v Banskej Bystrici, kde zahrajú v zrekonštruovanom Robotníckom dome a v sobotu sa po troch rokoch vrátia aj do skalickej Orlovni. Následne odohrajú ešte štyri vianočné koncerty v Žiline, Bratislave, klasicky na Vianoce v Randali a tento dlhý koncertný rok ukončia koncertami v Košiciach a prešovskom Stromoradí.

Cena vstupeniek:
predpredaj do 30.11.2022 - 14 EUR
predpredaj od 01.12.2022 do dňa koncertu - 16 EUR

Vstupenky: https://www.ticketlive.sk/sk/event/slobodna-europa-trnava-03-12-2022

Voľné státie Oprávňuje k vstupu do nečíslovanej zóny.

Zdroj: ticketlive.sk

Kultúrno-spoločenský a gastronomický portál