Para

Pre všetko okolo nás

Vo februári kapela vydala nový album Pre všetko okolo nás. Už pred dvoma rokmi nás naňho navnadila najhranejšia skladba roka 2022. Teraz, po troch vypredaných uvádzacích koncertoch vieme, že ide o parádny album plný hitov aj premyslených piesní, ktoré výborne znejú z rádia a ešte lepšie naživo z pódia.

Para dospela a to je dobre. Vďaka tomu si ju na koncertoch dosýta užívame už takmer tri desaťročia. Nové témy a zvuky, Jana Kirschner a Matej Starkov ako producenti a spolutvorcovia a kapela, ktorá do piesní vkladá odraz svojho osobného sveta. To je Para na svojom ôsmom albume, na ktorom sa stretlo šesť rokov tvorby. Jednou nohou dupkajú v populárnej hudbe, druhou sa hravo čľapkajú v alternatívnych vodách a koncerty si užívajú akoby mali stále dvadsať.

INFORMÁCIE PRE NÁVŠTEVNÍKOV:

Koncert je na státie na Nádvorí (outdoor) a koná sa za každého počasia. V prípade dažďa si prineste pršiplášte. Dáždniky nebudú na koncerte povolené. Priamo na Nádvorí vás obslúži bar bistra Akademia. Príchod si nenechávajte na poslednú chvíľu, kontrola cez jednu bránu bude chvíľu trvať.

PARKOVANIE do 10 minút pešo od Nádvoria:

Záchytné parkovisko Rybníková ulica (https://goo.gl/maps/TArrKPeFWHeVLo9d8)
Parkovisko na Radlinského ulici (https://goo.gl/maps/TCz9kkMo1E5f6e1r9)
Parkovisko pri OD Jednota na Halenárskej / Dolnopotočnej ulici (https://goo.gl/maps/3BpmsZTCBdnaTeDE7)

Predpredaj: https://nadvorie.maxiticket.sk/para-nadvorie-koncert-2024-trnava

Foto: Viktor Cicko

Zdroj: nadvorie.com

Kultúrno-spoločenský a gastronomický portál