Riddikulus!

Paródia na všetkých 7 Harry Potter kníh za 90 skvelých minút - naživo

Pocit, keď pod neviditeľným plášťom vypijete ďatelinové pivo. Pocit, kedy vám do tekvicového džúsu niekto prileje felix felicis. Pocit, keď vám zrkadlo z Erisedu ukáže to, po čom túžite. Pocit, keď vám na parapete pristane sova s listom z Rokfortu. Ten pocit vás čaká v divadle na štvrtú stredu, keď sa deň pretne s nocou a do sveta muklov vstúpia traja herci odhodlaní vyrozprávať počas jedného večera príbeh najznámejšieho čarodejníka. Kotlíky bublajú, duchovia spievajú a na nástupišti 9 a trištvrte nás už čakajú!

Ochutnali by ste elixír od barmana Snape-a? Chceli by ste zistiť, aké diss tracky píše rapové duo Bellatrix a Umbridgeová? Na koľko eur odhadujete, že si profesor Quirrell cení svoju dôstojnosť? Túžite do rodinného receptára pridať aj recept na Temného pána? A hlavne súhlasíte s tým, že neznalosť Harryho Pottera by mala byť hrdelným zločinom? Prichádza jedinečné divadelné predstavenie pre všetkých, ktorí milujú kultový čarodejnícky príbeh a neboja sa z neho uťahovať! 

Transfigurácie známeho príbehu sa chopili mladí divadelní stíhači a kultúrna platforma OZ Artefakt, ktorá ponúka príležitosti študentom, absolventom múzických umení a čerstvým talentom. 

Pozor! Predstavenie nie je vhodné pre divákov do 15 rokov! 

Riddikulus!
Réžia: Pavol Viecha 
Text: Pavol Viecha, Martin Krč 
Dramaturgia: Martin Krč
Účinkujú: Katarína Gurová, Peter Pavlík a Kristóf Melecsky
Scéna, kostýmy: Dorota Volfová
Hudba: Andrej Majerčík
Produkcia: Zuzka Lobotková 

Vstupenky: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/divadelne-predstavenie-riddikulus/
FB event: www.fb.com/events/1553407598438187

Zdroj: Kulturmarket

 

Kultúrno-spoločenský a gastronomický portál