Divadlo Jána Palárika - november 2019

PROGRAM NA MESIAC NOVEMBER 2019

04.11.2019 - Pondelok - Predstavenie sa odohrá na strednej škole

08:50 - NEMÁ TRIEDA (Michal Baláž, Adriana Totíková, OZ Living Memory)
11:00 - NEMÁ TRIEDA (Michal Baláž, Adriana Totíková, OZ Living Memory)

05.11.2019 - Utorok

10:00 - NEPREBUDENÝ (Martin Kukučín)

06.11.2019 - Streda

19:00 - PROTOKOL (Tracy Letts)

07.11.2019 - Štvrtok

10:00 - TRAJA TUČNIACI (Ulrich Hub)

08.11.2019 - Piatok

19:00 - MATKY (Matúš Bachynec - na motívy románu Pavla Rankova)

09.11.2019 - Sobota

19:00 - Cena slobody Antona Srholca (Oceňovanie TTSK)

10.11.2019 - Nedeľa

16:00 - TRAJA TUČNIACI (Ulrich Hub)

12.11.2019 - Utorok

19:00 — [NA GUT] ZAČÍNAME! (Tomáš Vůjtek) - Štúdio 

13.11.2019 - Streda

10:00 - MLYNÁRKIN PYTAČ (Andrea Smreková, Ladislav Kočan)

14.11.2019 - Štvrtok

10:00 - REŠTAVRÁCIA - HOSŤOVANIE - Spišské divadlo, Spišská Nová Ves
19:00 - REŠTAVRÁCIA - HOSŤOVANIE - Spišské divadlo, Spišská Nová Ves

15.11.2019 - Piatok - Predstavenie sa odohrá na strednej škole

08:50 - NEMÁ TRIEDA (Michal Baláž, Adriana Totíková, OZ Living Memory)
11:00 - NEMÁ TRIEDA (Michal Baláž, Adriana Totíková, OZ Living Memory)

15.11.2019 - Piatok

19:00 - VEĽKÝ GATSBY (Francis Scott Fitzgerald)

16.11.2019 - Sobota

NOC DIVADIEL

17.11.2019 - Nedeľa

17:00 — POCTA SLOBODE

18.11.2019 - Pondelok

10:00 - ŤAPÁKOVCI (Božena Slančíková-Timrava, Ondrej Šulaj)

18.11.2019 - Pondelok

19:00 — SOFT NOVEMBER MUSIC - Hudobný klub Panónia - Zrkadlová sála

20.11.2019 - Streda

10:00 - MODRÝ VTÁK (Maurice Maeterlinck)
19:00 - KOMPLETNÝ SHAKESPEARE ZHLTNUTÝ ZA 120 MINÚT (Jess Borgeson, Adam Long, Daniel Singer)

21.11.2019 - Štvrtok

19:00 - SLUHA DVOCH PÁNOV (Carlo Goldoni)

22.11.2019 - Piatok

19:00 - TANEC SMRTI (August Strindberg)

24.11.2019 - Nedeľa

16:00 - LOMIDREVO - HOSŤOVANIE - Divadlo Na Hojdačke

25.11.2019 - Pondelok - Predstavenie sa odohrá na strednej škole

08:50 - NEMÁ TRIEDA (Michal Baláž, Adriana Totíková, OZ Living Memory)
11:00 - NEMÁ TRIEDA (Michal Baláž, Adriana Totíková, OZ Living Memory)

26.11.2019 - Utorok

10:00 - KOPANEC (Andres Veiel, Gesine Schmidt) - Štúdio
19:00 - RODINNÝ PARLAMENT (Cristina Clemente)

27.11.2019 - Streda

19:00 - HAVRAN & HERIBAN - Talkshow Michala Havrana a Dana Heribana

28.11.2019 - Štvrtok

19:00 - PROTOKOL (Tracy Letts)

29.11.2019 - Piatok

19:00 - DRAHÝ ŠPÁS (Francis Veber)

Predpredaj vstupeniek v pokladni Divadla Jána Palárika v Trnave

Pondelok – Piatok 9.00 h. – 12.30 h a 14.00 h – 16.30 h (alebo hodinu pred začiatkom predstavenia)

Navštívte našu divadelnú kaviareň BEZKYDOV

Pondelok – Streda: 9.00 h – 22.00 h
Štvrtok – Piatok: 9.00 h – 00.00 h
Sobota: 15.00 h – 00.00 h
Nedeľa: 15.00 h – 22.00 h

Zdroj: Divadlo Jána Palárika v Trnave

Kultúrno-spoločenský a gastronomický portál