NIGHTLIFE

NIGHTLIFE

Vhodné od: 12 rokov, dĺžka trvania: 111 min
Orig. názov: Nightlife
Žáner: komédia, romantický
Krajina: Nemecko
Réžia: Simon Verhoeven
Scenár: Simon Verhoeven
Hrajú: Elyas M'Barek, Frederick Lau, Palina Rojinski, Leon Ullrich, Caro Cult, Nikola Kastner, Nicholas Ofczarek, Mark Filatov, Grit Boettcher, Milena Dreißig, Stephan Luca, Julian Looman, Cristina do Rego, Rauand Taleb, Matthias Brenner, Loretta Stern, Surho Sugaipov, Esther Kuhn, Steffen Jung, Paul Wollin, Andreas Schröders, Taneshia Abt, Nathalie Nailly
Hudba: Simon Verhoeven, Tai Jason, Jerome Isma-Ae, Maximilian Wanninger

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=Mr_KqXhMuaE&feature=emb_logo

Jedna noc. Jedno rande. More problémov...

Čo všetko sa môže stať počas jednej noci a jedného rande, ktoré sa začalo tak romanticky a nádejne? Skoro všetko. Sériu bláznivých situácií zažíva v novej komédii Nightlife Elyas M´Barek, známy z trilógie Fakjú pán profesor a komédie Takmer dokonalé tajomstvá. Život barmana Mila je jeden nekonečný žúr. Užíva si párty, zábavu, kamošov, dievčatá – každý večer, iba v trochu inom poradí. Milo žije v noci a na plný plyn. Občas, keď náhodou zahliadne obyčajný život, ktorý vedú ľudia cez deň, mu napadne, či už nie je načase trochu pribrzdiť. A potom to príde... Milo sa zamiluje. Zhodou mnohých náhod stretne Sunny, ženu svojho života, a dokonca sa mu podarí pozvať ju na rande. Pri prvom stretnutí zapôsobil a teraz má jeden večer na to, aby sa zamilovala aj ona a neodišla za prácou až do Ameriky.

Ale okrem toho, že má šancu zmeniť svoj život a získať ženu snov, má Milo aj trochu uleteného kamoša Renza – bezstarostného, nezodpovedného chaotika. A tak presne v okamihu, keď sa dôležité rande začne dobre vyvíjať, objaví sa Renzo a celý večer naberie úplne iný smer. Divoký, nečakaný, plný ostrých zákrut a nárazov. Renzo, ktorý má v pätách polovicu berlínskeho podsvetia, strhne Mila a Sunny na zbesilú jazdu nočným mestom. Ich rodiaca sa láska sa aj napriek tomu zdá byť neotrasiteľná, obidvaja ale musia toto rande najskôr prežiť. Berlín ešte nikdy nebol taký zábavný... Elyas M´Barek sa stal komediálnou hviezdou svetového formátu a jeho filmy plnia kiná v Nemecku aj u nás. V novej snímke Nightlife sa navyše znovu stretáva pred kamerou s Frederickom Lauom zo spoločnej extrémne úspešnej komédie Takmer dokonalé tajomstvá.

Kultúrno-spoločenský a gastronomický portál