Kino Cinemax v OC MAX

28.02.2024 - streda

Bob Marley: One Love 2D (ST) - 18:10
Duna: Časť druhá 2D (ST) - 19:00
Franta mimozemšťan 2D (OV) - 16:00
Jedeme na Teambuilding 2D (OV) - 17:40
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo 2D (SD) - 15:40
Miluje ma, nemiluje ma 2D (ST) - 20:30
Tancuj Matylda 2D (OV) - 17:40
Vojna policajtov 2D (OV) - 20:00

29.02.2024 - štvrtok

Duna: Časť druhá 2D (SD) - 16:30
Duna: Časť druhá 2D (ST) - 20:00
Jedeme na Teambuilding 2D (OV) - 18.00
Matka na úteku 2D (OV) - 20:20
Miluje ma, nemiluje ma 2D (ST) - 20:40
Tancuj Matylda 2D (OV) - 15:20
Vojna policajtov 2D (OV) - 17:40
Vtáci sťahováci 2D (SD) - 16:00

01.03.2024 - piatok

Duna: Časť druhá 2D (SD) - 16:30
Duna: Časť druhá 2D (ST) - 20:00
Jedeme na Teambuilding 2D (OV) - 18.00
Matka na úteku 2D (OV) - 20:20
Miluje ma, nemiluje ma 2D (ST) - 20:40
Tancuj Matylda 2D (OV) - 15:20
Vojna policajtov 2D (OV) - 17:40
Vtáci sťahováci 2D (SD) - 16:00

02.03.2024 - sobota

Duna: Časť druhá 2D (ST) - 13:10, 20:00
Duna: Časť druhá 2D (SD) - 16:30
Jedeme na Teambuilding 2D (OV) - 18.00
Kina a Juk: Príbeh líštičiek 2D (SD) - 13:30
Mačka a pes: Bláznivé dobrodružstvo 2D (SD) - 14:00
Matka na úteku 2D (OV) - 20:20
Miluje ma, nemiluje ma 2D (ST) - 20:40
Tancuj Matylda 2D (OV) - 15:20
Vojna policajtov 2D (OV) - 17:40
Vtáci sťahováci 2D (SD) - 16:00

03.03.2024 - nedeľa

Duna: Časť druhá 2D (ST) - 13:10, 20:00
Duna: Časť druhá 2D (SD) - 16:30
Jedeme na Teambuilding 2D (OV) - 20:50
Kina a Juk: Príbeh líštičiek 2D (SD) - 13:30
Kung Fu Panda 4 2D (SD) - 16:00
Matka na úteku 2D (OV) - 18:40
Miluje ma, nemiluje ma 2D (ST) - 20:40
Tancuj Matylda 2D (OV) - 15:20
Vojna policajtov 2D (OV) - 17:40
Vtáci sťahováci 2D (SD) - 14:00

04.03.2024 - Pondelok

Duna: Časť druhá 2D (SD) - 16:30
Duna: Časť druhá 2D (ST) - 20:00
Jedeme na Teambuilding 2D (OV) - 18.00
Matka na úteku 2D (OV) - 20:20
Miluje ma, nemiluje ma 2D (ST) - 20:40
Tancuj Matylda 2D (OV) - 15:20
Vojna policajtov 2D (OV) - 17:40
Vtáci sťahováci 2D (SD) - 16:00

05.03.2024 - utorok


Darkland: Návrat 2D (ČT) - Artmax - 17:50
Duna: Časť druhá 2D (SD) - 16:30
Duna: Časť druhá 2D (ST) - 20:00
Jedeme na Teambuilding 2D (OV) - 18.00
Matka na úteku 2D (OV) - 20:20
Miluje ma, nemiluje ma 2D (ST) - 20:10
Tancuj Matylda 2D (OV) - 15:20
Vtáci sťahováci 2D (SD) - 16:00

 

Zdroj: cine-max.sk

Kultúrno-spoločenský a gastronomický portál