Kino Cinemax v OC MAX

13.11.2019 – streda

Amnestie 2D (OV) - 19:50
Billy Budd - Artmax Opera (OV) - 19:00
Doktor Spánok 2D (ST) - 17:00
Posledná aristokratka 2D (OV) - 17:30
Rodina Addamsovcov 2D (SD) - 15:00
Snežný chlapec 2D (SD) - 15:20
Vládkyňa zla 2 2D (SD) - 15:30
Ženská na vrchole 2D (OV) - 20:00

14.11.2019 – štvrtok

Amnestie 2D (OV) - 15:30
Bitka o Midway 2D (ST) - 20:10
Charlieho anjeli 2D (ST) - 20:40
Doktor Spánok 2D (ST) - 20:20
Le Mans '66 2D (ST) - 17:20
Posledná aristokratka 2D (OV) - 18:10
Rodina Addamsovcov 2D (SD) - 15:40
Snežný chlapec 2D (SD) - 15:10
Ženská na vrchole 2D (OV) - 17:50

15.11.2019 – piatok

Amnestie 2D (OV) - 15:30
Bitka o Midway 2D (ST) - 20:10
Charlieho anjeli 2D (ST) - 20:40
Doktor Spánok 2D (ST) - 20:20
Le Mans '66 2D (ST) - 17:20
Posledná aristokratka 2D (OV) - 18:10
Rodina Addamsovcov 2D (SD) - 15:40
Snežný chlapec 2D (SD) - 15:10
Ženská na vrchole 2D (OV) - 17:50

16.11.2019 – sobota

Amnestie 2D (OV) - 15:30
Bitka o Midway 2D (ST) - 20:10
Charlieho anjeli 2D (ST) - 20:40
Doktor Spánok 2D (ST) - 20:20
Le Mans '66 2D (ST) - 17:20
Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV) - 13:10
Posledná aristokratka 2D (OV) - 18:10
Rodina Addamsovcov 2D (SD) - 13:40, 15:40
Snežný chlapec 2D (SD) - 15:10
Vládkyňa zla 2 2D (SD) - 13:00
Ženská na vrchole 2D (OV) - 17:50

17.11.2019 – nedeľa

Amnestie 2D (OV) - 15:30
Bitka o Midway 2D (ST) - 20:10
Charlieho anjeli 2D (ST) - 20:40
Doktor Spánok 2D (ST) - 20:20
Le Mans '66 2D (ST) - 17:20
Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV) - 13:10
Posledná aristokratka 2D (OV) - 18:10
Rodina Addamsovcov 2D (SD) - 13:40, 15:40
Snežný chlapec 2D (SD) - 15:10
Vládkyňa zla 2 2D (SD) - 13:00
Ženská na vrchole 2D (OV) - 17:50

18.11.2019 – pondelok

Amnestie 2D (OV) - 15:30
Bitka o Midway 2D (ST) - 20:10
Charlieho anjeli 2D (ST) - 20:40
Doktor Spánok 2D (ST) - 20:20
Le Mans '66 2D (ST) - 17:20
Posledná aristokratka 2D (OV) - 18:10
Rodina Addamsovcov 2D (SD) - 15:40
Snežný chlapec 2D (SD) - 15:10
Ženská na vrchole 2D (OV) - 17:50

19.11.2019 – utorok

Amnestie 2D (OV) - 15:30
Bitka o Midway 2D (ST) - 20:10
Charlieho anjeli 2D (ST) - 20:40
Doktor Spánok 2D (ST) - 20:20
Le Mans '66 2D (ST) - 17:20
Narušiteľ systému 2D (ČT) - 18:10
Rodina Addamsovcov 2D (SD) - 15:40
Snežný chlapec 2D (SD) - 15:10
Ženská na vrchole 2D (OV) - 17:50

 

Zdroj: cine-max.sk

Kultúrno-spoločenský a gastronomický portál