Kino Cinemax v City Aréne

13.11.2019 – streda

Amnestie 2D (OV) - 17:50, 20:50
Doktor Spánok 2D (ST) - 19:50
Joker 2D (ST) - 20:40
Le Mans '66 2D (ST) - 20:30
Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV) - 15:50
Rodina Addamsovcov 2D (SD) - 15:30, 16:00 (VIP)
Sirota Brooklyn 2D (ST) - 17:40
Snežný chlapec 2D (SD) - 15:20
Vládkyňa zla 2 2D (ST) - 15:40
Ženská na vrchole 2D (OV) - 17:30, 18:00 (VIP), 20:15 (VIP)
Zlatokopky 2D (ST) - 18:10

14.11.2019 – štvrtok

Amnestie 2D (OV) - 20:50
Charlieho anjeli 2D (ST) - 18:20
Dokonalá lož 2D (ST) - 20:40
Joker 2D (ST) - 20:30
Le Mans '66 2D (ST) - 17:00 (VIP), 20:20
Rodina Addamsovcov 2D (SD) - 15:00 (VIP), 15:50
Snežný chlapec 2D (SD) - 15:40
Terminátor: Temný osud 2D (ST) - 17:50
Vládkyňa zla 2 2D (ST) - 15:30
Ženská na vrchole 2D (OV) - 16:00, 18:00, 20:10 (VIP)
Zombieland: Rana istoty 2D (ST) - 18:10

15.11.2019 – piatok

Amnestie 2D (OV) - 20:50
Charlieho anjeli 2D (ST) - 18:20
Dokonalá lož 2D (ST) - 20:40
Joker 2D (ST) - 20:30
Le Mans '66 2D (ST) - 17:00 (VIP), 20:20
Rodina Addamsovcov 2D (SD) - 15:00 (VIP), 15:50
Snežný chlapec 2D (SD) - 15:40
Terminátor: Temný osud 2D (ST) - 17:50
Vládkyňa zla 2 2D (ST) - 15:30
Ženská na vrchole 2D (OV) - 16:00, 18:00, 20:10 (VIP)
Zombieland: Rana istoty 2D (ST) - 18:10

16.11.2019 – sobota

Amnestie 2D (OV) - 20:50
Charlieho anjeli 2D (ST) - 18:20
Dokonalá lož 2D (ST) - 20:40
Joker 2D (ST) - 20:30
Le Mans '66 2D (ST) - 17:00 (VIP), 20:20
Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV) - 13:50
Rodina Addamsovcov 2D (SD) - 13:00 (VIP), 13:40, 15:00 (VIP), 15:50
Snežný chlapec 2D (SD) - 13:30, 15:40
Terminátor: Temný osud 2D (ST) - 17:50
Vládkyňa zla 2 2D (ST) - 13:00, 15:30
Ženská na vrchole 2D (OV) - 16:00, 18:00, 20:10 (VIP)
Zombieland: Rana istoty 2D (ST) - 18:10

17.11.2019 – nedeľa

Amnestie 2D (OV) - 20:50
Charlieho anjeli 2D (ST) - 18:20
Dokonalá lož 2D (ST) - 20:40
Joker 2D (ST) - 20:30
Le Mans '66 2D (ST) - 17:00 (VIP), 20:20
Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV) - 13:50
Rodina Addamsovcov 2D (SD) - 13:00 (VIP), 13:40, 15:00 (VIP), 15:50
Snežný chlapec 2D (SD) - 13:30, 15:40
Terminátor: Temný osud 2D (ST) - 17:50
Vládkyňa zla 2 2D (ST) - 13:00, 15:30
Ženská na vrchole 2D (OV) - 16:00, 18:00, 20:10 (VIP)
Zombieland: Rana istoty 2D (ST) - 18:10

18.11.2019 – Pondelok

Charlieho anjeli 2D (ST) - 20:50
Dokonalá lož 2D (ST) - 20:40
Joker 2D (ST) - 20:30
Le Mans '66 2D (ST) - 17:00 (VIP), 20:20
Rodina Addamsovcov 2D (SD) - 15:00 (VIP), 15:50
Snežný chlapec 2D (SD) - 15:40
Terminátor: Temný osud 2D (ST) - 17:50
Vládkyňa zla 2 2D (ST) - 15:30
Ženská na vrchole 2D (OV) - 15:45, 18:00, 20:10 (VIP)
Zombieland: Rana istoty 2D (ST) - 18:10

19.11.2019 – utorok

Amnestie 2D (OV) - 20:50
Charlieho anjeli 2D (ST) - 18:20
Dokonalá lož 2D (ST) - 20:40
Joker 2D (ST) - 20:30
Le Mans '66 2D (ST) - 17:00 (VIP), 20:20
Rodina Addamsovcov 2D (SD) - 15:00 (VIP), 15:50
Snežný chlapec 2D (SD) - 15:40
Terminátor: Temný osud 2D (ST) - 17:50
Vládkyňa zla 2 2D (ST) - 15:30
Ženská na vrchole 2D (OV) - 16:00, 18:00, 20:10 (VIP)
Zombieland: Rana istoty 2D (ST) - 18:10

 

Zdroj: http://cine-max.sk

Kultúrno-spoločenský a gastronomický portál